Busy do Belgii

 

Już od niemal dwudziestu lat nasza firma oferuje transport busami do Niemiec i Holandii. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie naszych rodaków usługi poszerzyliśmy o przewozy do Belgii.

Dlaczego przewozy do Belgii?

Od 2000 roku nasi klienci mogą liczyć na transport osób i towarów w kierunku zachodnim. Nasze busy regularnie kursują do wielu miast położonych w Niemczech i Holandii, dlatego naturalnym krokiem do przodu dla nas było poszerzenie oferty o przewozy do graniczącego nimi kraju czekolady, piwa i frytek. Nasi kierowcy posiadają doskonałą orientację na drogach i trasach w Niemczech i Holandii, co sprawia, że przewozy do sąsiadującego z nimi państwa przebiegają szybko i sprawnie.

Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej wiele osób z Wielkopolski, korzystając z otwartych granic, udało się w celach zarobkowych lub edukacyjnych na zachód kontynentu. Dużą popularnością cieszą się nieustannie Niemcy i Holandia, ale w ostatnich latach to również Belgia stała się dla Polaków atrakcyjnym kierunkiem. Wiąże się to nie tylko z możliwościami zarobkowymi, ale także z pozycją stolicy kraju, Brukseli, na politycznej arenie międzynarodowej. Sprawia to, że wiele młodych osób i studentów kierunków politologicznych, ekonomicznych prawniczych czy społecznych udaje się tam na staże czy praktyki mające być furtką do międzynarodowej kariery.

Bezpieczny transport do Belgii

Punktem startowym naszych kursów jest Piła. Wykonywanie przez wiele lat transportów na terytorium Niemiec sprawia, że kierowcy naszych busów mają doskonałe pojęcie o tym, jaką drogą najbezpieczniej i najszybciej dojechać do dowolnego miasta w Belgii. Regularnie kursujemy do Brukseli, Antwerpii, Gandawy, Liege czy Brugii. Nasi pracownicy to doświadczeni kierowcy, którzy nie tylko systematycznie jeżdżą po europejskich trasach, ale również regularnie przechodzą szkolenia i badania. Dzięki temu nasi pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Komfort i wygoda przejazdu

Przewozy do Belgii zajmują kilkanaście godzin. Dokładamy zatem wszelkich starań, by transport przebiegał w komfortowych i przyjemnych warunkach. Do tego niezbędne są jednak nie tylko kompetencje kierowcy, ale również jakość samych busów. Nasza firma dysponuje nowoczesnymi busami firmy Renault i Ford, które wyposażone są nie tylko we wszystkie środki bezpieczeństwa, ale także komfortowe, profilowane i regulowane fotele obite elegancką, przyjemną w dotyku tapicerką.

W trosce o wygodę pasażerów busy do Belgii wyposażone są również w rolety na oknach i klimatyzację, co sprawia, że niezależnie od pory roku i warunków pogodowych mogą oni cieszyć się komfortowym przewozem. Dzięki tym udogodnieniom nasi klienci zawsze na miejsce docelowe – niezależnie od tego, czy wybierają się do Brukseli, Liege lub Antwerpii, czy w przeciwną stronę, w kierunku Piły – docierają wypoczęci i w dobrym nastroju.

Transport towarów do Belgii

Flota naszej firmy nie ogranicza się tylko do busów odpowiednich do przewozu pasażerów. Dysponujemy także samochodami dostawczymi o odpowiedniej przestrzeni ładunkowej, które wyposażone są również w akcesoria ułatwiające bezpieczny transport towarów. Wykonujemy przewozy towarów o małych i większych gabarytach.