O firmie

Firma Complex powstała w 2000 roku, jako odpowiedź na wzrastające zapotrzebowanie na przewozy krajowe i zagraniczne. Dodatkowa usługa jaką jest odbieranie pasażera spod jego domu i dowożenie wprost pod wskazany adres stała się nieoceniona w przypadku wielu klientów i stała się naszym hitem.

 

Z upływem czasu jeden samochód, z którym rozpoczynaliśmy swoją działalność, przestał wystarczać. Zakupione zostały kolejne, coraz nowsze i lepiej wyposażone auta. Na chwilę obecną posiadamy pojazdy marki Renault,Toyota,VW, Ford, Seat, Dacia. Wszystkie auta posiadają nowoczesne wyposażenie, które sprawia, że nawet wielogodzinna podróż staje się przyjemnością.

 

Jednakże firma Complex to nie tylko flota samochodowa, ale przede wszystkim ludzie w niej pracujący. Zaczęło się, jak to zwykle bywa, od jednego człowieka zafascynowanego motoryzacją, który założył firmę. Z czasem, kiedy ilość kursów rosła, koniecznością stało się zatrudnienie kolejnych kierowców.

 

Zawsze bardzo zależało nam na tym, by w zespole Complex pracowali jedynie ludzie, którzy naprawdę kochają to co robią i doskonale się na tym znają. Tak też się stało. Obecnie zatrudnionych w naszej firmie jest blisko 50-ciu kierowców, których pasją są podróże. Dzięki temu, że lubią poznawać świat, świetnie dają sobie radę jadąc nawet w bardzo odległe trasy. Znają wiele miast polskich jak i europejskich tak dobrze, że czują się w nich  jak przysłowiowa "ryba w wodzie".

 

Doskonali kierowcy, bezpieczne i wygodne samochody, to wszystko razem sprawia, że podróż z nami jest prawdziwą przyjemnością. Jeśli chcesz się przekonać - po prostu do nas zadzwoń, a my przedstawimy Ci szczegółowo naszą ofertę.