Flota pojazdów - Nasze busy

 

Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób i towarów do Holandii i Niemiec. Nasz zespół tworzą profesjonalni i doświadczeni kierowcy, których umiejętności są stale doskonalone i kontrolowane. Aby zapewnić naszym pasażerom komfort podczas podróży, przygotowaliśmy na bieżąco serwisowane samochody niemieckich, francuskich i amerykańskich marek, które pozwolą na pokonanie trasy przy zachowaniu wygody i bezpieczeństwa. Oferujemy Państwu także możliwość odebrania z dowolnego miejsca, po uprzednim ustaleniu tego z kierowcą. Dzięki temu, nie muszą Państwo dojeżdżać w wyznaczone miejsce, a tym samym przewozić ciężkich bagaży.

VW caravelle 2,5 tdi

Opis pojazdu: Ten pojazd posiada wiele elementów, pozwalający na komfortowy przewóz osób, takich jak m.in. przestronna część dla pasażerów, regulowane fotele oraz klimatyzacja, przydająca się szczególnie podczas podróży w ciepłe, letnie dni. W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym klientom, samochód wyposażony został także w poduszki powietrzne.

Renault Traffic

Opis pojazdu: W tym modelu swobodnie może podróżować nawet dziewięć osób. Samochód posiada dużą przestrzeń, w której zmieści się każdy bagaż, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jego ewentualne ulokowanie w kabinie pasażerów. Fotele wyposażone w podłokietniki, pozwalają na zachowanie wygody, szczególnie na długich trasach.

Ford Galaxy - 2006 1,9 TDI

Opis pojazdu: Ten przestronny, siedmioosobowy samochód zapewnia komfortowy przejazd wszystkim pasażerom. Wyposażony jest w wygodne fotele z podłokietnikami, które zapewnią oparcie także podczas jazdy nocą. Dodatkowo, posiada dużo miejsca na nogi, a także pojemną przestrzeń bagażową, dzięki czemu musicie się Państwo martwić o gabaryty przewożonych bagaży.

VW Caddy

Opis pojazdu: Podróżowanie tym samochodem będzie przyjemne zarówno wściepłe, jak i chłodne dni, dzięki wydajnej klimatyzacji i ogrzewanym, wygodnym fotelom. Duża przestrzeń załadunkowa pozwala na zapakowanie różnorodnych towarów
i bezpieczne przewiezienie ich w miejsce docelowe