Busy do Niemiec

 

Bus z Polski do Niemiec i z powrotem odbywają się codziennie, bez przesiadek, co eliminuje, czekanie godzinami na drugiego busa i przekładać swoje ciężkie bagaże z jednego Busa do drugiego. Wyjazdy osobowe wykonujemy od drzwi z podanego adresu i zawozimy pod adres w wskazane miejsce pod same drzwi "Door to door". Dzięki odpowiednio logistycznie ułożonej trasie, skracamy czas przejazdu do minimum przestrzegając przy tym obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz dbamy o bezpieczeństwo przewożonych pasażerów i ich bagaże, rzeczy, towary, specjalnie wybierając pory nocne gdzie natężenie  ruchu drogowego jest małe.

Bus Poznań-Niemcy - przerwy w trakcie jazdy

Bardzo ważnym elementem dla bezpieczeństwa są doświadczeni kierowcy, posiadający kwalifikacje na przewóz osób do Niemiec, ich doświadczenie, potrafią poruszać się na terenie Niemiec bez Nawigacji GPS, oraz informują podróżnych gdzie w jakich miastach i o której godzinie są postoje na odpoczynek i posiłek, oczywiście odpowiednio wcześniej zaplanowane do rodzaju trasy czasu przejazdu aby był jak najkrótszy. np.

Frankfurt Oder,
Berlin,
Hannover,
Dortmund,
Oberhausen,
Dusseldorf,
Koln
Dla wygody osób podróżujących kierowca zatrzyma się również na życzenie.

Nadzór logistyczny

Nad całym cyklem przejazdu, Busów które poruszają się po terenie Niemiec i Polski czuwa zespół logistyczny czynny 24 godziny na dobę, gdzie można składać zmówienia telefonicznie na wyjazd lub na formularzu na stronie www.pila-transport.pl odpowiemy na państwa pytania i poinformujemy co najlepiej zabrać na taką podróż w jaki sposób się przygotować, aby była przyjemna i nie sprawiała kłopotów.

Bus Poznań-Niemcy - wyjazd do Niemiec

Czy jadą Państwo do Berlina, czy na zachód Niemiec - do Osnbrück czy na południe do Monachium - z nami zawsze przejazd minie Wam w komfortowych warunkach. Jeżdżące do Niemiec busy są dostosowane do przewozu osób na dalekich odcinkach: i to niezależnie od pory roku. Nie ma jednak co ukrywać, podróż jest długa - dlatego warto się do niej
przygotować, by wysiąść z auta na miejscu wypoczętym i zadowolonym.

Jeśli wyjeżdżają Państwo na dłużej - na urlop, wakacje czy do pracy - warto zadbać o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego - EKUZ. Można złożyć o nią wniosek, jeśli tylko mamy ubezpieczenie zdrowotne w ramach NFZ. Karta pozwoli korzystać z pomocy medycznej nie tylko w czasie przewozu busem do Niemiec, ale przede wszystkim: już na miejscu. Jeśli planują Państwo długi pobyt, warto także pomyśleć o polisie turystycznej.

Warto przygotować się także na samą podróż busem. Organizowany przez nas przewóz osób do Niemiec odbywa się w maksymalnie komfortowych dla Państwa warunkach: latem chłodzi Was klimatyzacja, zimą ciepło zapewnia dodatkowe ogrzewanie, a każde siedzenie ma własną lampkę. W środku pojazdu jest dostęp do Wifi i do odtwarzacza DVD - znajdziecie więc u nas wiele możliwości spędzenia czasu. Jeździmy zgodnie z określonym harmonogramem przerw, robimy także postoje na życzenie pasażerów. Będzie więc czas na to, by wyjść z busa i rozprostować nogi.

Do auta można zabrać ze sobą książkę, krzyżówki czy ulubione filmy na DVD - nie ma problemu, by włączyć je w czasie jazdy. Przydaje się także poduszka lub wałek pod szyję: dzięki nim drzemka będzie znacznie przyjemniejsza. Uwaga dla
osób cierpiących na chorobę lokomocyjną! By przewóz osób do Niemiec upłynął Państwu spokojnie, zaopatrzcie się w niezbędne leki, a także w cukierki miętowe - ich świeży smak łagodzi mdłości.

Polecamy Państwu Bus Poznań-Niemcy - jeździmy wygodnymi pojazdami w systemie "door to door", czyli spod wskazanego przez Was adresu na określone miejsce w kraju docelowym. Podróż z nami to komfort i bezpieczeństwo, więc skontaktujcie się już dziś!