Przewóz osób

Terminy

Przewozy osób busami do Niemiec, Holandii, Belgii z Polski i z powrotem odbywają się codziennie, z przesiadką dzięki czemu czas podróży  skraca się. Wyjazdy osobowe wykonujemy od drzwi podanego adresu i zawozimy pod same drzwi wskazanego adresu - "Door to door". Dzięki odpowiednio logistycznie ułożonej trasie, skracamy czas przejazdu do minimum przestrzegając przy tym obowiązujące przepisy ruchu drogowego oraz dbamy o bezpieczeństwo przewożonych pasażerów i ich bagaże.

Wyposażenie naszych aut

Podróżując z nami masz zapewnione wygodne siedzenia, w upalne dni używamy klimatyzacji, która dostarcza miły chłód w gorące dni. Nasze pojazdy są wyposażone również w dotatkowe ogrzewanie, dzięki czemu jest ciepło w pojeździe nawet gdy temperatura spadnie poniżej minus 25 stopni.

 

Przerwy w trakcie jazdy              

Bardzo ważnym elementem dla bezpieczeństwa są doświadczeni kierowcy, posiadający kwalifikacje na międzynarodowy przewóz osób. Są oni bardzo doświadczeni, dzięki czemu potrafią poruszać się po terenie Niemiec bez większych problemów. Odpoczynki są dpowiednio wcześniej zaplanowane do rodzaju tras i czasu przejazdu tak, aby był jak najkrótszy. Dla wygody osób podróżujących kierowca zatrzyma się również na życzenie.

Nadzór logistyczny

Nad całym cyklem przejazdu busów, które poruszają się po terenie Niemiec, Holandii, Belgii i Polski czuwa zespół logistyczny czynny 24 godziny na dobę, gdzie można składać zmówienia telefonicznie na wyjazd. Odpowiedzą na państwa pytania i poinformują co najlepiej zabrać w podróż i w jaki sposób się przygotować, aby była przyjemna i nie sprawiała kłopotów.

 

Udany przewóz niezależnie od powodu

Z nami dotrzesz do wybranego miejsca niezależnie od tego czy:

•             jedziesz na zakupy,
             pragniesz odwiedzić rodzinę, znajomych, lub dziewczynę,
•             szukasz pracy,
•             planujesz poprawić swój status finansowy,
•             jedziesz na szkolenie lub konferencję,
•             chcesz zwiedzić piękne górzyste krajobrazy na terenie Bawarii Nurenberg, Munchen.

 

Wyjazd               

Czy jadą Państwo do Berlina, czy na zachód Niemiec - do Osnbrück czy na południe do Monachium - z nami zawsze przejazd minie Wam w komfortowych warunkach. Jeżdżące do Niemiec, Holandii, czy Belgii busy są dostosowane do przewozu osób na dalekich odcinkach i to niezależnie od pory roku. Nie ma jednak co ukrywać, że podróż jest długa - dlatego warto się do niej przygotować, by wysiąść z auta na miejscu wypoczętym i zadowolonym.

Jeśli wyjeżdżają Państwo na dłużej - na urlop, wakacje - warto zadbać o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego - EKUZ. Można złożyć o nią wniosek, jeśli tylko mamy ubezpieczenie zdrowotne w ramach NFZ. Karta pozwoli korzystać z pomocy medycznej nie tylko w czasie przewozu busem do Niemiec, ale przede wszystkim: już na miejscu. Jeśli planują Państwo długi pobyt, warto także pomyśleć o polisie turystycznej.

Warto przygotować się także na samą podróż busem. Organizowany przez nas przewóz osób do Niemiec odbywa się w maksymalnie komfortowych dla Państwa warunkach: latem chłodzi Was klimatyzacja, zimą ciepło zapewnia dodatkowe ogrzewanie.Jeździmy zgodnie z określonym harmonogramem przerw. Robimy także postoje na życzenie pasażerów. Będzie więc czas na to, by wyjść z busa i rozprostować nogi.

Do auta można zabrać ze sobą książkę, krzyżówki,przydaje się także poduszka lub wałek pod szyję: dzięki nim drzemka będzie znacznie przyjemniejsza.

Uwaga dla osób cierpiących na chorobę lokomocyjną! By przewóz osób do Niemiec upłynął Państwu spokojnie, zaopatrzcie się w niezbędne leki, a także w cukierki miętowe - ich świeży smak łagodzi mdłości. Osoby dorosłe cierpiące na chorobę lokomocyjną mogą nieodpłatnie zarezerwować miejsce z przodu pojazdu.

Polecamy Państwu nasze busy do Niemiec - jeździmy wygodnymi pojazdami w systemie "door to door", czyli spod wskazanego przez Was adresu na określone miejsce w kraju docelowym. Podróż z nami to komfort i bezpieczeństwo, więc skontaktujcie się już dziś!